Stovykla vaikams


KAS? Kūrybinė ir sportinė stovykla "Pažink save"

„Pažink save“* – tai asmenybės ugdymo stovykla, kurios tikslas sinergijos principu ugdyti vaikų ir jaunuolių socialines kompetencijas, pagarbos vienas kitam jausmą, stiprinti vertybes, rūpintis jų fizine ir emocine sveikata, lavinti vaizduotę bei kūrybiškumą per patrauklias sportines, menines ir kitas neformalaus švietimo programas, į veiklą integruojant įvairias lekcijas, diskusijas.

KAM? 7-18 metų vaikams ir ne vaikams :)
KUR? Ten, kur skalauja jūra krantą (Taikos pr. 69, Klaipėdoje)
KADA? Pavasario atostogų metu (Balandžio 23-27 dieniomis)
KĄ VEIKSIM? Stovykloje išmėginsime įvairiausius sportinius, meninius ir edukacinius užsiėmimus. Kartu su rytų kovos meno Aikido instruktoriais išmoksime apsiginti ir apginti kitus, su riedlenčių sporto profesionalais riedėsime greičiau už vėją, o su charizmatiškuoju italų perkusininku pajusime muzikos galią ir gyvenimo ritmą! PADUMC! Taip pat, išmoksime kurti animacinius filmukus, ,,žaisti” su DJ įranga, įsikūnysime į keisčiausius personažus, pajusime šokio magiją ir nulipdysime brangiausius meno kūrinius, kuriuos įsigyti svajos net garsiausi pasaulio meno aukcionai! O tam, kad savo kūrinius galėtume pristatyti pasauliui – pasimokysime anglų ir ispanų kalbos su mūsų stovyklos drauge iš pačios Ispanijos! Būsimas drauge, mes norime supažindinti tave su įvairiausiomis veiklomis, kad geriau save pažintum, atskleistum savo talentus ir atrastum labiausiai tinkantį bei patinkantį užsiėmimą, kurį galėtum tęsti pasibaigus ir stovyklai. Norime tapti tavo atradimų kelio dalimi ir esame pasiruošę padėti įveikti visus iškilusius sunkumus. Iki susitikimo stovykloje!

Vieta: Taikos pr. 69, Klaipėda
Laikas: Registracija prasideda nuo 09:00 val.
Amžius: 7-18 metų vaikams ir jaunimui; užsiėmimai vyksta dalyvius suskirsčius grupelėmis pagal amžių, išskirtiniais atvejais savaitės eigoje grupės gali būti perskirstomos pagal lygį; išvykstamoji veikla vykdoma visiems drauge.
Maitinimas: suteikiami pusryčiai, pietūs, vakarienė bei papildomas maitinimas: priešpiečiai, pavakariai
Nakvynė: suteikiama nakvynė šalia esančiame pastate, puikiai įrengtuose kambaruosiuose.
Kaina: Turime puikių žinių! Stovyklą remia Europos sąjunga, Švietimo ir mokslo ministerija, TAPK ir Švietimo mainų paramos fondas.
• Jei vaikas atitinka nors vieną apačioje paminėtą punktą, jam pritaikoma ES Socialinio fondo projekto TAPK, kurį įgyvendina Švietimo mainų paramos fondas, teikiama atitinkama nuolaida:
• Turi Lietuvos pilietybę, mokosi bendrojo lavinimo mokykloje, yra 7-18 metų amžiaus, ar gyvenantis užsienyje, priklauso emigrantų šeimai, yra kitatautis – Stovyklos kaina: 66,50 Eurai
• Yra socialiai remtinas, iš daugiavaikės šeimos, kurią remia valstybė, paskirtas invalidumas (būtini dokumentai patvirtinantys šią informaciją) – Stovyklos kaina: 4,75 Eurai (vietų skaičius ribotas).
• Jei neatitinka nei vieno punkto, ar dėl vietų skaičiaus ribotumo, nepatenka į projektą – Stovyklos kaina: 95 Eurai

DĖMESIO! Taikomas papildomas mokestis už kanceliarines prekes, kuris yra nustatomas pirmą stovyklos dieną.

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Registracija telefonu:
Tel. nr. 8 615 77132
Elektroniniu paštu:
dainius.silingas@gmail.com

Paveikslėlis
Facebook puslapis