Stovykla vaikams


KAS? Vaikų ir jaunimo stovykla ,,PAŽINK SAVE”*

„Pažink save“* – tai asmenybės ugdymo stovykla, kurios tikslas sinergijos principu ugdyti vaikų ir jaunuolių socialines kompetencijas, pagarbos vienas kitam jausmą, stiprinti vertybes, rūpintis jų fizine ir emocine sveikata, lavinti vaizduotę bei kūrybiškumą per patrauklias sportines, menines ir kitas neformalaus švietimo programas, į veiklą integruojant įvairias lekcijas, diskusijas.

KAM? 7-16 metų vaikams ir ne vaikams :)
KUR? Ten, kur skalauja jūra krantą (Klaipėdoje ir Pervalkoje)
KADA? Rudens atostogų metu (spalio 29 – lapkričio 2 dieniomis)
KĄ VEIKSIM? Stovykloje išmėginsime įvairiausius sportinius, meninius ir edukacinius užsiėmimus. Kartu su rytų kovos meno Aikido instruktoriais išmoksime apsiginti ir apginti kitus, su riedlenčių sporto profesionalais riedėsime greičiau už vėją, o su charizmatiškuoju italų perkusininku pajusime muzikos galią ir gyvenimo ritmą! PADUMC! Taip pat, išmoksime kurti animacinius filmukus, ,,žaisti” su DJ įranga, įsikūnysime į keisčiausius personažus, pajusime šokio magiją ir nulipdysime brangiausius meno kūrinius, kuriuos įsigyti svajos net garsiausi pasaulio meno aukcionai! O tam, kad savo kūrinius galėtume pristatyti pasauliui – pasimokysime anglų ir ispanų kalbos su mūsų stovyklos drauge iš pačios Ispanijos! Būsimas drauge, mes norime supažindinti tave su įvairiausiomis veiklomis, kad geriau save pažintum, atskleistum savo talentus ir atrastum labiausiai tinkantį bei patinkantį užsiėmimą, kurį galėtum tęsti pasibaigus ir stovyklai. Norime tapti tavo atradimų kelio dalimi ir esame pasiruošę padėti įveikti visus iškilusius sunkumus. Iki susitikimo stovykloje!

Vieta: Pervalkos g. 1, Pervalka
Laikas: Registracija prasideda nuo 09:30 val. iki 10:30 val.
Amžius: 7-16 metų vaikams ir jaunimui; užsiėmimai vyksta dalyvius suskirsčius grupelėmis pagal amžių, išskirtiniais atvejais savaitės eigoje grupės gali būti perskirstomos pagal lygį; išvykstamoji veikla vykdoma visiems drauge.
Maitinimas: Pilnas maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienė), papildomas maitinimas: priešpiečiai, pavakariai
Nakvynė: Suteikiamas tvarkingas, paruoštas kambarys, kuriame gyvena 3-4 žmonės, kambariai rakinami, skiriama švari patalynė, kiekvienas kambarys turi atskirą dušą, tualetą
Kaina: Turime puikių žinių! Rudens stovyklą remia Europos sąjunga, Švietimo ir mokslo ministerija, TAPK ir Švietimo mainų paramos fondas.
• Jei vaikas atitinka nors vieną apačioje paminėtą punktą, jam pritaikoma ES Socialinio fondo projekto TAPK, kurį įgyvendina Švietimo mainų paramos fondas, teikiama atitinkama nuolaida:
• Turi Lietuvos pilietybę, mokosi bendrojo lavinimo mokykloje, yra 7-16 metų amžiaus, ar gyvenantis užsienyje, priklauso emigrantų šeimai, yra kitatautis – Stovyklos kaina: 66,50** Euras
• Yra socialiai remtinas, iš daugiavaikės šeimos, kurią remia valstybė, paskirtas invalidumas (būtini dokumentai patvirtinantys šią informaciją) – Stovyklos kaina: 4,75** Euras (vietų skaičius ribotas).
• Jei neatitinka nei vieno punkto, ar dėl vietų skaičiaus ribotumo, nepatenka į projektą – Stovyklos kaina: 95** Euras

Registracija telefonu:
Tel. nr. 8 615 77132
Elektroniniu paštu:
dainius.silingas@gmail.com
Facebook puslapis