Apie mus


Aikido yra tradicinis japonų kovos menas – Budo. AI reiškia harmoniją, KI – fizinę ir dvasinę energiją, DO – kelią. Aikido padeda pažinti save, ugdo dvasią, fizinį kūną ir lavina protą. Aikido yra daugiau negu sportas, jame nėra varžybų. Aikido įkūrėjas Morihei Ueshiba dažnai naudodavo posakį: „Masakatsu agatsu“, kuris reiškia „tikra pergalė yra pergalė prieš save“. Aikido padeda sustiprėti, įgauti pasitikėjimo savimi, atsikratyti viršsvorio, moko apsiginti, kontroliuoti savo emocijas, mažina stresą, gerina sveikatą, bendrą savijautą.

Pas mus išmoksite tradicinio aikido, kurį mums perdavė Sensėjus Ulf Evenas, Sensėjaus Morihiro Saito ir Morihei Ueshiba mokymo tęsėjas. Taip pat turėsite progą sužinoti plačiau apie tikrąjį Budo (karo kelią). Klaipėdoje VšĮ „Rytų kovos menų centras“ buvo įkurtas 2002 metais. Pagrindinis mūsų tikslas yra sudaryti sąlygas visiems norintiems užsiiminėti tradiciniu aikido, rengti seminarus, stovyklas, sukurti galimybes vykti tobulėti į kitas šalis.

Centrinės Aikido būstines Tokijuje, Japonijoje, suteiktas pripažinimas patvirtina, kad mes mokome aikido laikydamiesi aukščiausių standartų. Dokumento kopiją rasite paspaudę šią nuorodą.

Užsiėmimus mūsu klube veda kvalifikuoti, 1 dan (juodo diržo) instruktoriai, praktikuojantys aikido daugiau negu dešimt metų. Diplomo kopiją rasite paspaudę šią nuorodą. Šis diplomas yra suteikiamas išlaikius 1 dan egzaminą. Diplomą pasirašo Moriteru Ueshiba (aikido įkūrėjo anūkas) ir tarptautinė aikido federacija Tokijuje (International Aikido Federation).

Misija

Sudaryti sąlygas visiems norintiems pažinti save, sustiprėti dvasiškai ir fiziškai kasdienių užsiėmimų metu, nuolatos rengiant aukščiausio lygio seminarus, stovyklas ir išvykas į užsienį kartu su didžiausią pripažinimą turinčiais Aikido meistrais. Ugdyti, puosėlėti ir kurti bendruomeniškumo jausmą tarp klubo narių, vienas kitam padėti, besąligiškai gerbti, saugoti ir skatinti treniruočių metu.


Vizija

Tapti aukščiausio lygio kovos menų, sporto ir netradicinio ugdymo centru, laikantis ir puoselėjant Budo vertybes, tradicijas, tikslus ir principus, kuriuos mums perdavė mūsų mokytojai.
Kviečiami visi norintys užsiiminėti aikido. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.


Visas mūsų naujienas ir renginius galite sekti FaceBook paskyroje Aikido Klaipėda

Facebook puslapis